GS – Váš partner pri samoliečbeVážení zákazníci,

prípravky pre Vaše zdravie a zdravie Vašich blízkych ponúkame v lekárňach pod značkou GS už 10 rokov. Portfólio sa snažíme neustále zdokonaľovať a prispôsobovať najnovším medicínskym poznatkom a výživovým trendom, aby sme Vám boli spoľahlivým partnerom v starostlivosti o Vaše zdravie. Ďakujeme za Vaše reakcie a priazeň. Veľmi si ich vážime a sú pre nás záväzkom a motiváciou do budúcna. Staráte sa o svoje zdravie a my sa snažíme podporiť Vás v tom prípravkami s preukázanou farmaceutickou kvalitou a účinnosťou.

Ako farmaceutická spoločnosť dbáme na najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Prípravky GS preto obsahujú vyvážené a overené množstvá aktívnych zložiek v najvyššej farmaceutickej kvalite. Prípravky GS sú založené na najnovších farmaceutických poznatkoch. Predstavujú najvyššiu kvalitu a overenú účinnosť podloženú niekoľkoročnou spoluprácou s poprednými lekárskymi a farmaceutickými odborníkmi doma aj v zahraničí.

Medzi najobľúbenejšie a najodporúčanejšie prípravky z nášho širokého portfólia patrí napríklad GS Condro FORTE, GS Merilin a GS Mamavit.

Všetky naše prípravky zakúpite výhradne v lekárňach alebo v GS Klube, pretože sme presvedčení, že jedine kvalifikovaný personál je schopný poskytnúť odbornú radu v oblasti zdravia a správne pomôcť pri výbere najvhodnejšieho prípravku. Dôverujte aj naďalej svojmu lekárnikovi a spoľahnite sa na jeho odporúčania v otázkach zdravia.

Veríme, že Vám naše prípravky pomôžu zvýšiť kvalitu Vášho života.


10.06.2014  Oznámenie o stiahnutí tovaru z trhu
Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás na základe opatrenia uloženého Štátnou poľnohospodárskou a potravinárskou inšpekciou Českej republiky, informovať o stiahnutí nasledujúceho výrobku z trhu. Toto nariadenie je spoločné pre Českú aj SLovenskú republiku.  ...viac
2007 © Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.   |   mapa stránek